Kompletní pravidla Cestou Jeseníky

Cílem projektu Cestou JESENÍKY je motivovat co nejširší veřejnost k aktivnímu poznávání Jeseníků a sousedních pohoří, provést nejen turisty, ale i místní někdy méně známými či navštěvovanými lokalitami a částmi regionu. Aktivita je realizována formou soutěže.

Soutěže se může zúčastnit jednotlivec či rodinný tým. Soutěž má dvě etapy, letní a zimní. Letní etapy je možné se zúčastnit pěšky, na kole nebo koloběžce. Zimní etapy pak na běžkách, skalpech či sněžnicích. Soutěžící může absolvovat jakoukoli trasu z jakékoli kategorie, dle svého uvážení.  Trasu nelze absolvovat na etapy. Do soutěže o hodnotné ceny se zapojuje registrací na webových stránkách www.cestoujeseniky.cz  Registrací tak také souhlasí s pravidly soutěže a použitím jeho fotografií vložených do mobilní aplikace soutěže na webových stránkách projektu a jeho facebookovém profilu.

  • Letní etapa začíná 1. června 2022 a končí 30. listopadu 2022 v 23:59 hod.
  • Zimní etapa začíná 1. ledna 2023 v 00:00 hod a končí 30. března 2023 v 23:59 hod.

Za úspěšné zdolání všech okruhů jakékoli kategorie soutěžící automaticky získává ŠÁTEK, kterou si může vyzvednout v kanceláři Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu (Palackého 1341/2 790 01 Jeseník) , nebo mu bude zaslán na adresu. Losovaný výherce získá KOLOBĚŽKU.

Porota realizačního týmu také vybere výherce tzv. NEJ SOUTĚŽE, tj. nejhezčí nahranou fotografii, účastníka s nejvíce zdolanými kilometry, nejaktivnější rodinu, nejmladšího a nejstaršího soutěžícího.

Do losování o hodnotné ceny lze zařadit soutěžícího, který úspěšně zdolal všechny trasy jedné kategorie, soutěžící může být do slosování zařazen několikrát, dle počtu kompletně zdolaných kategorií. Do tzv. NEJSOUTĚŽE budou zařazeni soutěžící, kteří úspěšně dokončili alespoň jednu trasu jakékoli kategorie.

Na výhry není právní nárok.

Vyhlašovatel soutěže Mikroregion Jesenicko si vyhrazuje soutěž ze závažných důvodů přerušit nebo zrušit.

Vyhodnocení letní etapy soutěže bude na www.cestoujeseniky.cz a na FB profilu uveřejněno @cestoujeseniky 

Výsledky zimní etapy soutěže budou na www.cestoujeseniky.cz a na FB profilu uveřejněny @cestoujeseniky 

Účast v soutěži Cestou Jeseníky je na vlastní nebezpečí.

Partneři projektu
Partneři projektu
PROSTŘEDNICTVÍM EUROREGIONU PRADĚD